Trubice halogenová 160W 118mm
Kompletní specifikace
Obecné informace
| Název položky | HL ES 160W J118 230-240V R7s CLEAR NBB |
| Typ/popis výrobku | Halogenová žárovka lineární |
| Varianta výrobku/model | Energy saver |
| Značka/výrobce | NBB |
| Nominální životnost (h) | 2000 h |
| Model | Čirá |
| Typ patice | R7s |
| Třída energetické účinnosti (norma zrušena!) | C |
| Nominální napětí (V) | 230 - 240 V |
| Provozní napětí zdroje | 220 - 240 V |
| Třída energetické účinnosti podle 2019/2015 | G |
| Stmívatelné běžnými stmívači | Ano |
Provozní informace
| Horký restart | Ano |
| Provozní poloha | Libovolná |
| Zamýšlený způsob použití | Všeobecné osvětlování |
EuP parametry
| Střední životnost B50 (h) | 2000 h |
| Činitel stárnutí po nom. životnost | 0,80 % |
| Počet spínacích cyklů do předčasné poruchy | >50.000 |
| Míra předčasných poruch | <1 % |
| Jmenovitá životnost | 2000 h |
| Vážená energetická spotřeba (AGGR) | 160 kWh/1000h |
| Ekvivalent žárovky | 200 W |
Záření v oblasti UV spektra
| S redukovaným UV zářením | Ano |
Ekologické údaje
Elektrické údaje
| Nominální příkon | 160 W |
| Jmenovitý příkon (W) | 160,0 W |
| Provozní napětí (V) | 220 - 240 V |
| Odolnost | 300V/>60h V |
| Typ napětí | AC |
| Provoz bez externího předřadníku | Ano |
| Příkon světelného zdroje | 160 W |
| Typ napětí | AC/DC |
| Nominální proud | 0,695 A |
Fyzické údaje
| Rozměry (mm) | Ø12 x 118 mm |
| Způsob balení | 50 - 1 |
| Hrubá hmotnost výrobku | 10 g |
| Čistá hmotnost výrobku | 18 g |
| Celková délka | 118 mm |
| Průměr | 12 mm |
| Tvar baňky | Válcová s oboustrannou paticí |
| Tvar vlákna | Coiled Coil |
| Točená baňka | Ne |
Světelné parametry
| Odstín/Barva | warmwhite comfort/teplá komfort |
| Dominantní vlnová délka | 758 nm |
| Světelný tok (lm) | 3100 lm |
| Barevná teplota CCT | 2800 K |
| Index barevného podání CRI | 100 Ra |
| Kód barvy | 1028 |
| Vyzařovací úhel | 120 ° |
| Souřadnice chromatičnosti X | 0,4342 |
| Souřadnice chromatičnosti Y | 0,4046 |
Energetické údaje
| Účiník λ (PF) | 1.00 |
| Měrný výkon | 19,37 lm/W |
Zboží zařazeno v kategoriích