- Úvod
- Světelné zdroje
- Trubice halogenová 80W 78mm
Trubice halogenová 80W 78mm
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Trubice halogenová 80W 78mmSkladem38,00 Kč/ ks31,40 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
| Název / popis: | HL ES 80W J78 230-240V R7s CLEAR NBB |
| Značka: | NBB |
| EAN: | 8595209913371 |
| ILCOS: | HDG/C-80-230/240-R7s-78 |
| Typ/popis výrobku: | Halogenová žárovka lineární |
| Odstín: | warmwhite comfort/teplá komfort |
| CCT: | 2.800 K |
| Napětí: | 230-240 V |
| Rozměry: | Ø12 x 78 mm |
| Patice: | R7S |

Halogenová lineární žárovka třídy "C", náhrada za žárovku 100W, životnost 2.000 h.
Zboží zařazeno v kategoriích

