- Úvod
- Vánoční osvětlení
- Vánoční řetěz 192 studená bílá
Vánoční řetěz 192 studená bílá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Vánoční řetěz 192 studená bíláSkladem658,00 Kč/ ks543,80 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Popis zboží
| délka LED řetězu | 9,6 m |
|---|---|
| délka přívodu | 5 m |
| barva světla ? | denní bílá |
| použití | venkovní i vnitřní |
| více režimů svícení | ano |
| tvar a vzhled | klasický |
| počet LED | 192 |
| napětí | 230 V |
| krytí ? | IP44 |
| příkon | 10 W |
| životnost ? | 50 000 hodin |
| typ napájení | síť |
| prodejní obal | 1 ks, krabice |
Zboží zařazeno v kategoriích

