- Úvod
- Vánoční osvětlení
- LED osvětlovací soupravy
- Vánoční řetěz LED 120 barevný
Vánoční řetěz LED 120 barevný
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Vánoční řetěz LED 120 barevnýSkladem353,00 Kč/ ks291,74 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Parametry produktu
| délka LED řetězu | 12 m |
|---|---|
| délka přívodu | 5 m |
| barva světla | multicolor |
| použití | venkovní i vnitřní |
| režimy svícení | svítí |
| auto on/off | ano |
| tvar | klasický |
| typ | řetěz |
| počet LED | 120 |
| krytí | IP44 |
| napětí | 230 V~ |
| příkon | 3,6 W |
| životnost | 50 000 hodin |
| typ napájení | síť |
| prodejní obal | 1 ks, krabice |
Zboží zařazeno v kategoriích

