- Úvod
- Vánoční osvětlení
- Vánoční řetěz LED 500 barevný
Vánoční řetěz LED 500 barevný
- Kompletní specifikace
Vánoční řetěz LED 500 barevnýSkladem806,00 Kč/ ks666,12 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Popis zboží
| délka LED řetězu | 50 m |
|---|---|
| délka přívodu | 5 m |
| barva světla? | multicolor |
| použití | venkovní i vnitřní |
| více režimů svícení | ne |
| časovač | ano |
| tvar a vzhled | klasický |
| počet LED | 500 |
| krytí? | IP44 |
| napětí | 230 V |
| příkon | 9,6 W |
| životnost? | 50 000 hodin |
| typ napájení | síť |
| prodejní obal | 1 ks, krabice |
Zboží zařazeno v kategoriích


