- Úvod
- Ventilátory
- Ventilátor MEZAXIAL
Ventilátor MEZAXIAL
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Ventilátor MEZAXIALSkladem1 323,00 Kč/ ks1 093,39 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Ventilátor, chladič, malý, mini, přístrojový, do, skříně, digestoře, odsavače, rozvaděče, VENTILÁTOR MEZAXIAL 3140 bez nátěru slouží k osazení do digestoří, rozvaděčů.
Použití :Na odvětrávání domácích a menších průmyslových prostorů, chlazení elektrotechnických přístrojů, svářeček, kompresorů.
| Vnější rozměr : | 138x138 mm |
|---|---|
| Průtok vzduchu : | 180 m3/h |
| Kuličková ložiska : | ne |
| Otáčky : | 2600 min |
| Statický tlak : | 33 Pa |
| Akustický tlak : | 57 dB |
| Napájení : | 230/50 V/Hz |
| Příkon : | 21 W |
| Jmenovitý proud : | 0,16 A |
| Krytí : | 20 IP |
| Váha : | 0,70 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích

