Vrtačka s příklepem PDM1051
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Vrtačka s příklepem PDM1051Skladem1 049,00 Kč/ ks866,94 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vrtačky jsou známé nářadí, se kterým pracoval snad každý muž. Vrtačky slouží k vyvrtávání děr a otvorů do různých materiálů. Vrtačky využívají vrtáku ke tvorbě děr. Vrtáky pro vrtačky můžeme rozdělit dle druhů materiálů, pro které jsou stavěny.
Výhody:
- regulace otáček
- 3m kabelu
- zámek na vypínači
Příslušenství:
- hloubkový doraz
- pomocná rukojeť
Technická data:
| Příkon | 550 W / 230 V |
| Otáčky | 0 - 3 000 /min. |
| Počet úderů | 0 - 48 000 /min. |
| Levý a pravý chod | ano |
| Průměr vrtání - zdivo | 16 mm |
| Průměr vrtání - kov | 13 mm |
| Průměr vrtání - dřevo | 30 mm |
| Kapacita sklíčidla | 1,5 - 13 mm |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 2.3 kg |
| Čistá váha | 1.8 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích

