- Úvod
- Světelné zdroje
- Výbojka rtuťová E27 125W
Výbojka rtuťová E27 125W
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Výbojka rtuťová E27 125WSkladem183,00 Kč/ ks151,24 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Obecné informace
| Typ/popis výrobku | Mecury/Rtuťová výbojka |
| Varianta výrobku/model | Elliptic QUARTZ |
| Značka/výrobce | NBB |
| Typ zdroje | ED75 |
| Nominální životnost (h) | 20000 h |
| Model | Potažená |
| Typ patice | E27 |
| Třída energetické účinnosti | B |
| Typ svítidla | Uzavřená |
Provozní informace
| Maximální teplota baňky | 300 °C |
| Provozní poloha | |
| Provozní poloha hořáku | vertikální paticí nahoru +/- 15° |
EuP parametry
| Činitel stárnutí po nom. životnost | 50 % |
| Činitel funkční spolehlivosti (LSF) po nom. životnosti | 50 % |
| Doba náběhu na 90% sv. toku | 180 s |
| Jmenovitá životnost | 20000 h |
| Vážená energetická spotřeba (AGGR) | 137,5 kWh/1000h |
Elektrické údaje
| Nominální příkon | 125 W |
| Jmenovitý příkon (W) | 125 W |
| Provozní napětí (V) | 105 - 110 V |
| Typ napětí | AC |
| Provoz bez externího předřadníku | Ne |
| Příkon světelného zdroje | 125 W |
| Nominální proud | 1,15 A |
Fyzické údaje
| Rozměry (mm) | 75 x 175 mm |
| Počet ks v balení | 24 |
| Čistá hmotnost výrobku | 136 g |
| Celková délka | 175 mm |
| Průměr | 75 mm |
| Tvar baňky | Eliptická |
| Počet hořáků | 1 |
Světelné parametry
| Barevné podání | 1C |
| Odstín/Barva | Neutral white |
| Rozsah vlnové délky | 360 - 760 nm |
| Dominantní vlnová délka | 600 nm |
| Souřadnice chromatičnosti X | 0,369 |
| Souřadnice chromatičnosti Y | 0,390 |
| Světelný tok (lm) | 6300 lm |
| Barevná teplota CCT | 4200 K |
| Index barevného podání CRI | 74 Ra |
| Kód barvy | 742 |
Energetické údaje
| Měrný výkon | 50,4 lm/W |
Zboží zařazeno v kategoriích

