- Úvod
- Světelné zdroje
- Výbojka sodíková E27 150W delší životnost
Výbojka sodíková E27 150W delší životnost
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Výbojka sodíková E27 150W delší životnostSkladem424,00 Kč/ ks350,41 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Obecné informace
| Název položky | HPS-T-DAT 150W E40 NBB SUPER/6Y |
| Typ/popis výrobku | Sodíková výbojka |
| Varianta výrobku/model | Double Arc Tube/s dvojitým hořákem |
| Značka/výrobce | NBB |
| Materiál | Hard Glass |
| Nominální životnost (h) | 45000 h |
| Model | Čirá |
| Typ patice | E40 |
| Stmívatelné | Ano |
| Třída energetické účinnosti (norma zrušena!) | A+ |
| Typ svítidla | Enclosed Rated E27/uzavřená E27 |
| Třída energetické účinnosti podle 2019/2015 | F |
| Stmívatelné běžnými stmívači | Ne |
Provozní informace
| Horký restart | Ano |
| Maximální teplota baňky | 400 °C |
| Maximální teplota patice | 250 °C |
| Provozní poloha | Universal |
| Čas pro restart | 0,0 min |
| Vhodné pro osvětlování v domácnostech | Ne |
| Zamýšlený způsob použití | Veřejné osvětlení |
| Typ předřadníku | SODIUM 1,80 A |
| Provoz pouze s externím zapalovačem | Ano |
| Provoz pouze s externím předřadníkem | Ano |
| Vhodné pro rostliny | Ne |
| Náhrada za rtuťové výbojky | Ne |
Fyzické údaje
| L.C.L. (mm) | 137 mm |
| Rozměry (mm) | Ø46 x 210 mm |
| Způsob balení | 12 - 1 |
| Hrubá hmotnost výrobku | 170 g |
| Čistá hmotnost výrobku | 138 g |
| Celková délka | 210 mm |
| Průměr | 46 mm |
| Tvar baňky | Jednopaticová válcová |
| Počet hořáků | 2 |
| Potažená baňka (coated) | Ne |
Světelné parametry
| Dominantní vlnová délka | 598 nm |
| Světelný tok (lm) | 16000 lm |
| Barevná teplota CCT | 2000 K |
| Index barevného podání CRI | 20 Ra |
| Souřadnice chromatičnosti X | 0,525 |
| Souřadnice chromatičnosti Y | 0,430 |
Ekologické údaje
| Bez obsahu rtuti | Ne |
| Obsah rtuti (mg) | 16 mg |
Činitel funkční spolehlivosti (LSF)
| 100 h | 100 % |
| 2.000 h | 100 % |
| 4.000 h | 100 % |
| 6.000 h | 100 % |
| 8.000 h | 99,0 % |
| 10.000 h | 98,0 % |
| 12.000 h | 98,0 % |
| 16.000 h | 97,0 % |
| 20.000 h | 96,0 % |
| LSF po 25.000h | 95,0 % |
| 28.000 h | 70,0 % |
| 30.000 h | 94,0 % |
| 32.000 h | 62,0 % |
| 36.000 h | 93,0 % |
| 40.000 h | 92,0 % |
| LSF po 50.000h | 88,0 % |
| LSF po 60.000h | 76,0 % |
| LSF po 70.000h | 51,0 % |
Zboží zařazeno v kategoriích

